Cupcake

Mój fotoblog ma już rok! Dziękuję, że go czytacie!

Dzisiaj mija rok jak dodałem pierwszy post na moim fotoblogu. Przez ten czas napisałem dla Was 46 autorskich wpisów oraz nagrałem 12 filmów. Fotoblog odwiedziło ponad 120 tys. osób a filmy na YouTubie wyświetlano 74 tys. razy. Za to wszystko dziękuję.

Mam nadzieję, iż wybaczycie mi, że w tym tygodniu czekałem z nowym postem aż do soboty. Chciałem, aby pojawił się dokładnie w rocznicę dodania pierwszego wpisu jakim był film pokazujący pracę fotografa podczas powitania prezydenta Francji i kanclerz Niemiec przez ówczesnego premiera Polski Donalda Tuska. Przez ten czas napisałem dla Was o fotografii 46 tekstów i nagrałem 12 filmów. Fotoblog odwiedziło ponad 120 tys. osób, a filmy wyświetlono 74 tys razy. Największym „hitem” filmowym był Nikon D4s – football TEST – wyświetlony ponad 44 tys. razy. Zaś najczęściej czytany post to Jak powstały zdjęcia Angeliki Fajcht – jego lekturę zaliczyło prawie 20 tys. osób.

Tyle podsumowania. Za odwiedzanie bloga, w ubiegłym już roku, serdecznie Wam dziękuję i mam nadzieję, że w tym roku również znajdziecie tu wiele interesujących Was informacji i filmów.

1 Comment
Share Post
1 Comment
  • Mariusz

    Dziękujemy za porady i życzymy wielu lat aktywnego pisania na blogu.

    28-09-2014 at 19:25

Zostaw komentarz