nominacja -sdp-erazm-ciolek-piotr-blawicki-fotoblog-5

Mój fotoreportaż o pracy chirurgów WIM nominowany do Nagrody Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich

Nagroda ta jest wyjątkowa, gdyż ze wszystkich nadesłanych zdjęć jury wybiera tylko pięć nominowanych materiałów, które prezentowane są na wystawie podczas gali. W tym konkursie nie ma pierwszego, drugiego, czy trzeciego miejsca. Z wyróżnionych pięciu prac nagradzana jest tylko jedna. Fundatorem jest Stowarzyszenie Autorów ZAiKS.

Od kilku lat Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich co roku przyznaje nagrodę za fotografię społecznie zaangażowaną im. Erazma Ciołka – fotografa, który najbardziej zasłynął zdjęciami z przemian ustrojowych 1989 roku oraz lat 90.

Od dwóch lat dokumentuję pracę lekarzy i chirurgów Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Rezultatem mojej pracy jest m.in.  album fotograficzny „Na Szaserów, szpital jakiego nie widzieliście”.

Poniżej nominowany fotoreportaż

nominacja -sdp-erazm-ciolek-piotr-blawicki-fotoblog-1 nominacja -sdp-erazm-ciolek-piotr-blawicki-fotoblog-2 nominacja -sdp-erazm-ciolek-piotr-blawicki-fotoblog-3 nominacja -sdp-erazm-ciolek-piotr-blawicki-fotoblog-4 nominacja -sdp-erazm-ciolek-piotr-blawicki-fotoblog-5

5 Comments
Share Post
5 Comments
 • Wersja kolor dla pokazania gdzieś będzie?

  29-01-2017 at 12:11
 • Ania

  Ostatnie zdjęcie kosmiczne :-)

  29-01-2017 at 12:13
 • Marek Rękas

  Dziękujemy za piękne zdjęcia

  29-01-2017 at 12:13
 • Jarosław Kotarbiński

  Jak zwykle profeska aż miło oglądać

  29-01-2017 at 12:27

Zostaw komentarz