Oferta pracy dla fotoreportera!
Sprawdzona i warta uwagi

Rzadkością jest, aby dzisiaj ot tak pojawiała się dobra oferta zatrudnienia fotoreportera. Praca czeka na fotografa przy granicy z Niemcami w mieście Żary. Oprócz zatrudnienia pracodawca oferuje zakwaterowanie i wyżywienie po preferencyjnych stawkach.

Zostałem poproszony o rozpowszechnienie oferty pracy dla fotografa prasowego. Chodzi o nową gazetę o nazwie „Moja Gazeta Żary Żagań”. Trzon redakcji stanowią doświadczeni dziennikarze, którzy przenieśli się z Warszawy. Jeśli ktoś z was również nie boi się zmiany miejsca zamieszkania albo mieszka w tamtych rejonach, to jest to bardzo ciekawa oferta.

Wydawca gazety oprócz zatrudnienia oferuje fotoreporterowi zakwaterowanie i wyżywienie po bardzo preferencyjnych stawkach w mieście Żary. Z tego co wiem, preferowani będą fotografowie z doświadczeniem prasowym, ale osoby z mniejszym dorobkiem też mają szansę.

Ja ze swojej strony zachęcam do kontaktu z redakcją. Osobom początkującym podpowiem, że zawsze można zostać współpracownikiem, zarabiać za publikacje i uczyć się profesji, by przy następnej takiej okazji mieć już ciekawy dorobek.

Oferty z linkiem do swojego portfolio wysyłajcie na adres sekretarz@mgazeta24.pl lub redakcja@mgazeta24.pl. Koniecznie w tytule maila napiszcie „Fotoreporter”. Życzę powodzenia i niech odezwie się osoba, która dostanie tę robotę. W razie zawodowych pytań zawsze coś podpowiem i doradzę.

 

3 Comments
Share Post
3 Comments
 • Nie kradnę zdjęć, ja je robię

  Dzięki stary, szkoda, że nie masz więcej takich ogłoszeń

  19-02-2014 at 11:47
 • Jarosław Kotarbinski

  A nie ma Pan oferty dla fotografa z rejonu Olsztyna?

  19-02-2014 at 12:44
 • Michał Knycha

  Bardzo fajna sprawa, lecz nie dla mnie :)

  20-02-2014 at 16:31

Zostaw komentarz