piotr-kucharski-fotoblog-piotrblawicki.com

Dwa darmowe miejsca dla chętnych poznania jak robi się zdjęcia kulinarne. Zaprasza Piotr Kucharski

Jest okazja zobaczyć jak fotografuje się w profesjonalnym studio fotografii kulinarnej. Gratką jest to, że będziecie mogli podejrzeć pracę w atelier samego Piotra Kucharskiego. Piotrek i jego wspólniczka Gosia zgodzili się, żebyście mogli towarzyszyć im podczas sesji. Podglądniecie nie tylko pracę fotografa, lecz także kulinarną stylizację i prawidłowe przygotowanie potraw.

Na pewno pamiętacie jak niedawno napisałem post „Zaproś fana fotografii, niech zobaczy jak pracujesz”. I jest okazja zrobić pierwszy krok. Uprzejmość wyświadcza nam Piotr Kucharski i jego wspólniczka Małgorzata Kujda. Mniej zorientowanym przypominam, że Piotrek Kucharski jest nie tylko znanym kucharzem, ale prowadzi również swój fotograficzny biznes. Kilka tygodni temu mój fotoblog gościł Piotrka – tutaj możecie przeczytać obszerny wywiad.

 

Aby zostać jednym z tych dwóch szczęśliwców należy odpowiedzieć na dwa pytania:

 1. Ile maksymalnie powinno się gotować warzywa podczas przygotowywania ich do zdjęć? Odpowiedź na to pytanie znajduje się w tym filmie.
 2. W jakim nietypowym miejscu we Wrocławiu można spotkać Piotra Kucharskiego? Odpowiedź znajdziecie we wspomnianym wywiadzie.

 

Z prawidłowo nadesłanych odpowiedzi na adres piotrblawicki.com@gmail.com wybiorę dwie osoby. Koniecznie napiszcie w tytule maila Konkurs – Piotr Kucharski. Na wasze maile czekam do 10 marca. W miarę swoich możliwości postaram się też pożyczyć dla zwycięzców jakiś dobry firmowy sprzęt fotograficzny (body i obiektyw).

I jeszcze ważna informacja. Studio Piotrka znajduje się we Wrocławiu. Zapewniam transport z Warszawy do Wrocławia, osoby spoza stolicy będą musiały dojechać na własną rękę. Weźcie to pod uwagę wysyłając zgłoszenia. Po losowaniu uzgodnimy z Piotrem terminy.

2 Comments
Share Post
2 Comments
 • Wojciech Najdzień

  z przyjemniością podpatrzę mistrza….

  27-02-2014 at 15:06
 • Michał Knycha

  Super, szkoda że tak daleko! :/

  27-02-2014 at 20:30

Zostaw komentarz