JAK SPRZEDAWAĆ SWOJE ZDJĘCIA – ekskluzywne szkolenie!

Pora, abym podzielił się swoim wieloletnim doświadczeniem na temat fotografowania i sprzedawania zdjęć oraz uczynienia z fotografii sposobu na skuteczne zarabianie. Pomimo kryzysu w branży, to nadal pracując jako fotograf freelancer można czerpać duże dochody ze sprzedaży zdjęć do gazet. Swoją wiedzą podzielę się tylko z sześcioma osobami.

 Jak wiecie od 24 lat żyję ze sprzedaży zdjęć do prasy. Jako freelancer co miesiąc sprzedaję od 100 do 250 fotografii (zobacz tutaj oraz tutaj). Nie jest to jednak przywilej tylko dla wybranych. Wy też możecie zarabiać na sprzedaży swoich zdjęć. Szkolenie jakie oferuję jest dla osób, które już fotografują i szukają skutecznej możliwości współpracy z gazetami i agencjami fotograficznymi.

Pewnie słyszeliście, że wiele gazet zwolniło swoich etatowych fotoreporterów. Ale jak przegląda się gazety, to przecież nadal jest tam publikowanych mnóstwo fotografii. Zadawaliście sobie pytanie skąd gazety je biorą? No właśnie, te zdjęcia zostały kupione od fotograficznych agencji lub freelancerów.

Jeśli jesteście zainteresowani szczegółami szkolenia koniecznie napiszcie do mnie na maila: piotrblawicki.com@gmail.com  W tytule wiadomości napiszcie: Szkolenie – sprzedaż zdjęć. Zajęcia potrwają 3 dni od 2 do 4 maja br. w Warszawie.

5 Comments
Share Post
5 Comments
 • Jarosław Kotarbiński

  He, he, wreszcie dał Pan sie namówić

  06-03-2014 at 15:48
 • Krystyna

  Z wielką przyjemnością poznałabym tajemnice…ale termin mi nie odpowiada :-( Wyjeżdżam z kraju

  06-03-2014 at 16:42
 • Michał Knycha

  Jaka szkoda że wszystko dzieje się w stolicy :(

  08-03-2014 at 00:31
 • rj

  Co Pan sądzi o serwisach takich jak np. http://www.demotix.com?

  09-03-2014 at 17:11
 • Jacek Żółtowski

  szkolenie szalenie atrakcyjne, dla freelancerów zaczynających przygodę z „reporterką” którzy mogą poświęcić dla zdjęcia każdy kawałek z dwudziestoczterogodzinnego tortu czasu

  19-03-2014 at 15:39

Zostaw komentarz